400 tanév – Élő örökség a bencés gimnáziumban Interaktív kiállítás
2026 májusában új, izgalmas, interaktív kiállítás nyílik Győr szívében, a bencés rendház és templom tereiben. A különleges tárlat egyedülálló műemléki környezetben vezeti végig a látogatókat a Czuczor Gergely Bencés Gimnázium 400 éves történelmén.
Kiemelt hírek
SZENT BENEDEK ATYÁNK ÜNNEPE
SZENT BENEDEK ATYÁNK ÜNNEPE – JÚLIUS 11. 19.00 Szeretettel várjuk templomunk látogatóit, munkatársainkat, diákjainkat, öregdiákjainkat,
Intézményvezetői álláshirdetés
INTÉZMÉNYVEZETŐI ÁLLÁSHIRDETÉS Igazgatói (intézményvezetői) pályázat A Szent Mór Bencés Perjelség pályázatot hirdet a fenntartásában
Az orsolyita nővérek 300 éve Győrött – Bemutatkozik a Szent Angéla Otthon
Az orsolyita nővérek 300 éve Győrött – Bemutatkozik a Szent Angéla Otthon Az orsolyita nővérek 300 éve szolgálják a várost, örökségük és
Ne bánkódjunk azon, ha azok az emberek, akikben legjobban bízunk, cserbenhagynak. Ilyenkor a Mindenható munkálkodik őhelyettük. ”
Páli Szent Vince
Hírlevél
Közösségi média: FACEBOOK | YOUTUBE
Szerzői jogok | Impresszum
Adatkezelési tájékoztató | Kapcsolat







