400 tanév – Élő örökség a bencés gimnáziumban Interaktív kiállítás
2026 májusában új, izgalmas, interaktív kiállítás nyílik Győr szívében, a bencés rendház és templom tereiben. A különleges tárlat egyedülálló műemléki környezetben vezeti végig a látogatókat a Czuczor Gergely Bencés Gimnázium 400 éves történelmén.
Kiemelt hírek
Intézményvezetői álláshirdetés
INTÉZMÉNYVEZETŐI ÁLLÁSHIRDETÉS Igazgatói (intézményvezetői) pályázat A Szent Mór Bencés Perjelség pályázatot hirdet a fenntartásában
Az orsolyita nővérek 300 éve Győrött – Bemutatkozik a Szent Angéla Otthon
Az orsolyita nővérek 300 éve Győrött – Bemutatkozik a Szent Angéla Otthon Az orsolyita nővérek 300 éve szolgálják a várost, örökségük és
MÚZEUMOK ÉJSZAKÁJA – VIRÁGILLATBAN A VÁROS FELETT – 400 ÉV ÖRÖKSÉGE GYŐR SZÍVÉBEN
MÚZEUMOK ÉJSZAKÁJA – VIRÁGILLATBAN A VÁROS FELETT – 400 ÉV ÖRÖKSÉGE GYŐR SZÍVÉBEN Egy különleges este, amikor megelevenedik 400 éves
Az imádság a lélek világossága, Istennek igazi megismerése, közvetítő Isten és az emberek között. Az imádság által a magasba emelkedő lélek az egekbe hatol, és kimondhatatlan ölelésekkel karolja át az Urat. ”
Aranyszájú Szent János püspök
Hírlevél
Közösségi média: FACEBOOK | YOUTUBE
Szerzői jogok | Impresszum
Adatkezelési tájékoztató | Kapcsolat







